Oplægsholdere, der har gjort os klogere

Vil vi gerne eksponere de generøse foredragsholdere og coaches, der har givet af deres tid og viden til Powerjobsøgerne. Har du tidligere holdt et oplæg i en eller flere af afdelingerne, er du meget velkommen til at kontakte os, så også dit navn og et link til din hjemmeside, kan komme på listen.

Siden er under løbende opdatering. 

Carina Heckscher, http://www.icheck.dk

Helle Rosendal-Andersen http://attenzion.com

Ulla Schade, www.ullaschade.dk

Belinda Bramsnæs, www.birn-partners.com/

René Nørbjerg, www.renenoerbjerg.dk/

Bjarne Nielsen, www.viwa.dk

Thomas Flindt, www.thomasflindt.dk

Stine Bo, www.habitmanager.com 

Michall Helmæk, www.connection-management.dk 

Ricki Nielsen, www.linkedin.com/in/rickinielsen 

Martin Kirkevang, www.staytrue.dk 

Christian Sylvester, www.sylvester-co.dk og www.pointshare.dk 

Finn Larsen, www.receptor.dk 

Tina Gaarn Christensenwww.leadinspire.dk 

Louise Fredbo-Nielsen, www.futurenavigator.dk 

Michela Fabiani, www.michelafabiani.dk 

John Pagaard, www.humanfactories.dk 

Niels Reib, www.nielsreib.dk  og www.ledigidanmark.dk 

Julie Pi, www.pitalentakademi.dk 

Merethe Klint, www.meretheklint.dk 

Allan Olsenwww.linkedin.com/pub/allan-olsen/1/157/9ba/da    

Tine Nyholm, www.commitmentlab.dk 

Hardeep Dhanjal, www.hardeepscorner.com 

Heidi Drøscher, www.aliqua.dk 

Pilar á Porta, www.boostbusiness.dk 

Peter Rasmussen, www.peopleresource.dk 

Stig Seberg, www.evolvia.dk

Thomas Skelbo, www.leading.dk

Sys Vecht, http://counsl.dk

Birgit Ritter, http://ritterhuset.dk

Son Sebastian Gamdrup, https://www.linkedin.com/in/son-sebastian-schurig-gamdrup-1019092a/

Palle Garler, https://www.linkedin.com/in/palle-garler-8811b232/?ppe=1

Emir Dergimenci, http://emirdegirmenci.dk

Charlotte Bang, http://charlottebang.dk

Ingrid Ann Watson, http://ingridannwatson.dk

Pernille From Hansen, http://alecto.dk/team/pernille-hansen

Suzann Rye

Anne Billing, http://annebilling.dk

Ann Tvilling, http://terapist.dk

Morten Schebye, http://q10-solution.dk/index.html

Peter Sloth Madsen, https://www.linkedin.com/in/petersloth/?ppe=1

Anne Marie Valentin, http://www.intojob.dk

Jacob Prasz Lejbowicz, http://workjoy.dk

Jacob Handberg, https://salgschef.dk

Anne Mette Wennerwald, http://www.gladijob.dk

Alexander Kjerulf, //Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.

Anne Birgitte Lindholm, http://praxisconsult.dk

Anni Juul Jensen, http://dengodesamtale.nu

Bibi Støvring Sørensen, http://hrpromotor.dk

Bogforlaget Frydenlund A/S, https://www.frydenlund.dk

Christian Dehn

Christian Sylvester, http://www.sylvester-co.dk/da

Conny Ditlevsen

CVideon, https://dk.linkedin.com/company/cvideon

Diana Lund Andersen, http://jobeksperten.dk

Ditte Lindqvist, http://www.dittelindqvist.dk/forside/

Eva Thunbo Frederiksen

Gert Rune

Heimdal Management, https://www.heimdal-management.dk

Helene Elmer

Henrik Mörke-Malmkvist

Henrik Wenøe, http://da.acuityworld.com

Hit med jobbet, http://hitmedjobbet.dk

Ina Ahrensberg, http://www.ahrensberg.dk

Inger Petri, http://www.ingerpetri.dk

Iris Isabella Engelund, http://irisengelund.dk/da/homepage-main/

Isabelle Rose Greengables, http://www.isabellerose.dk

Jan Nystrup, http://www.dk.dsv.com

JegDu.com, http://jegdu.com

Kim Soelberg Jørgensen, http://www.jobsogningsguide.dk/kim-soelberg-joergensen

Klement Trabolt, http://www.engoddag.dk

Lifeprocess.dk, http://www.lifeprocess.dk

LIO Consult, http://www.lioconsult.dk

Lise Lindvig Consulting, http://www.liselindvigconsulting.dk

Mads Christoffersen, http://maenddermister.dk

Mogens Jungersen, http://www.jobcon.dk

Nicolas Kjærulf

Nina Drejer, http://www.gbd.dk

Omaya Axø, http://spiritnet.dk/energibriksen/

Peder Egmose, http://kom-ijob.dk

Pernille Gildsig

Rikke Ærtebjerg

Rosenstand rekruttering, http://rosenstandrekruttering.dk

Social Selling Company, http://www.socialsellingcompany.dk

Storyfinder, http://www.storyfinder.dk

Syntesa, http://www.syntesa.dk

Søren Mortensen, http://www.netvaerksmester.dk

Therese Waltersdorff, https://www.waltersdorff.nu

Vicktoria Toft og Anja Bourup/Life Counseling